Skupina otrok podružnične šole Vreme se je odzvala vabilu Margit Grošelj Miklavec, predsednice Kulturnega društva Borjač iz Sežane, da v soboto, 21. 10. 2023, sodelujejo na kulturnem večeru, ki ga je društvo pripravilo v Kosovelovem domu v Sežani ob 15. obletnici svojega delovanja. Predstavili so se z rajalno igrico Majhna sem bila.

Prireditev so poleg KD Borjač obogatili še članice KŠD Šator iz Štorij – Štorske mlekarice, Folklorna skupina KD Rak Rakek in godci Folklorna skupina Brkini.

Kljub majhni tremi pred nastopom so učenci suvereno in prisrčno odigrali rajalno igro in tako obogatili kulturni program. Za glasbeno spremljavo je poskrbela Anita Penko Maslo. Nasmejali so številčno občinstvo in prejeli bučen aplavz.

Prireditev ob materinskem dnevu

V sredo so učenci PŠ Vreme obeležili poseben dan, ki ga vsi cenimo in spoštujemo – materinski dan. Na prireditvi, ki...