Skoči na glavno vsebino

“Kroki je krokodilček, ki živi v hišici na robu gozda. Tam ga radi obiščejo prijatelji: zajec Tine, veverica Zdenka, merjasec Pavle ter sova Urša. Danes pa je prav poseben dan – Krokijev rojstni dan in Kroki zaman čaka svoje prijatelje. So morda pozabili nanj?” (Hiša otrok in umetnosti)

Odgovor na to vprašanje so učenci Podružnične šole Vreme poiskali v petek, 27. 5. 2022, ko so v Ljubljani obiskali Hišo otrok in umetnosti, v kateri so si ogledali lutkovno predstavo Kroki in prijatelji. Po njenem ogledu so stopili na oder in poklepetali z ustvarjalko predstave.

Nato pa so svoje spoznavanje živali nadaljevali v Živalskem vrtu Ljubljana, kjer so med drugim premagali tudi strahove in predsodke v povezavi z nekaterimi živalmi. Vas zanima, katerimi? Vabimo vas k ogledu spodnjih fotografij.

Ste že prebrali?

Prireditev ob materinskem dnevu

Prireditev ob materinskem dnevu

V sredo so učenci PŠ Vreme obeležili poseben dan, ki ga vsi cenimo in spoštujemo – materinski dan. Na prireditvi, ki...

Dostopnost