Učence podružnične šole Vreme so v mesecu septembru obiskali policisti, z namenom, da bi jih seznanili o varnosti v prometu.

V uvodnem delu  so se policisti z učenci pogovorili o pomembnosti nošenja rumene rutice, uporabe kresničk in odsevnih trakov ter jih seznanili s pravili varne hoje v prometu. Nato so se skupaj sprehodili po Vremskem Britofu in praktično uporabili svoje znanje. Opisali so pomen nekaterih prometnih znakov, samostojno in v skupini prečkali cesto in upoštevali pravila varne hoje.

Učenci, varnost v prometu ni le enkraten nasvet ali opozorilo, pomeni način življenja. Šola in starši s svojim zgledom in prometno vzgojo oblikujemo varne udeležence v prometu.

Prireditev ob materinskem dnevu

V sredo so učenci PŠ Vreme obeležili poseben dan, ki ga vsi cenimo in spoštujemo – materinski dan. Na prireditvi, ki...