Drage učenke in učenci, spoštovani starši,

novo šolsko leto je tik pred vrati. Želimo si, da v novo šolsko leto vsi vstopimo spočiti, polni zagona in željni novih znanj. Spodaj objavljamo podrobnejše informacije o poteku pouka na 1. šolski dan.

Pouk na 1. šolski dan
 – Sprejem za prvošolce bo ob 8.30 na matični šoli v Divači, ob 9.30 na podružnici Senožeče in ob 10.30 na podružnici v Vremah. Kosila in podaljšanega bivanja za prvošolce na prvi šolski dan ni.
 – Učenci od 2. do 5. razreda pričnejo s poukom ob 7.45 in zaključijo ob 12.05. S seboj prinesejo šolsko torbo, copate, peresnico in mapo. Učenci 2. in 3. razreda prevzamejo delovne zvezke v šoli.
 – Učenci od 6. do 9. razreda pričnejo s poukom ob 7.45 in zaključijo ob 12.05.

Jutranje varstvo in podaljšano bivanje
Na prvi šolski dan bo potekalo jutranje varstvo in podaljšano bivanje do 16.30.

Prehrana
Za učence, ki so pravočasno oddali prijavo na šolsko prehrano, bosta organizirana dopoldanska malica in kosilo. Starše naprošamo, da v eAsistentu preverijo prijavo svojega otroka na šolsko prehrano in ga po potrebi prijavijo/odjavijo. V primeru težav pokličite v tajništvo šole.

Šolski prevozi
Za učence vozače bo  organiziran prevoz v in iz šole. Odhod avtobusov iz Divače bo ob 12.30 v vse smeri.

Veselimo se vnovičnega snidenja z vami!

zaposleni OŠ Divača