Skoči na glavno vsebino

V sredo, 21. 12. 2022 so se učenci in učenke podružnične šole Vreme na prireditvi dedka Mraza v dvorani Rudnik predstavili s pevskimi in plesnimi točkami, ki sta jih vodila Martin Fabčič in Petra Rakovec. Na nastopu se je s plesno točko predstavila tudi osnovnošolska mažoretna skupina pod mentorstvom Polone Šekinc, gledališče »BIČIKLETA« pa je z gledališko predstavo Mehurčki v marsikomu izmed nas prebudila notranjega otroka. Na koncu je sledilo še posebno presenečenje – otroke je obiskal dedek Mraz s svojima palčkoma in jim prinesel tudi darilca.

Vsem prisotnim se zahvaljujemo za obisk in vam želimo srečne in zdrave božično-novoletne praznike.

Učenci in učitelji PŠ Vreme

S prireditve se je v živo za Primorsko kroniko javila tudi ravnateljica, ga. Gustinčič, in poudarila pomen podružničnih šol ter vlogo učitelja v današnjem času. Intervjuju lahko prislunite od 9:25 minute naprej.

(Visited 2 times, 1 visits today)

Ste že prebrali?

Evropski dan jezikov na naši šoli

Evropski dan jezikov na naši šoli

Letošnje leto smo se odločili, da obeležimo EDJ na igriv način. Preko ugank smo se po oddelkih učili besede v nam manj...

Varni v prometu

Varni v prometu

Učence podružnične šole Vreme so v mesecu septembru obiskali policisti, z namenom, da bi jih seznanili o varnosti v...

Jesenski kros

Jesenski kros

Prvi septembrski športni dan je vedno v znamenju teka. Na podružnični šoli Vreme smo tako izpeljali jesenski kros. Peš...

Dostopnost