Šola v naravi

Šola v naravi in tečaji predstavljajo pomembno obogatitev  vzgojno-izobraževalnega dela z učnega, socializacijskega, zdravstvenega, športno-rekreativnega vidika in z vidika poglabljanja stika z vrstniki in naravo ter pridobivanja različnih spretnosti (plavanja, smučanja, pohodništva …). Izvedba bo odvisna od epidemioloških razmer.

Za učence 2. in 3. razreda bo organiziran 20-urni tečaj plavanja v pokritem bazenu v Ajdovščini, od 4. do 8. aprila 2022.

Učenci 4. razreda bodo znanje plavanja utrdili v Mladinskem zdravilišču RK na Debelem Rtiču od 6. do 10. junija 2022.

Učenci 6. in 7. razreda bodo v ZIMSKI ŠOLI opravili tečaj alpskega smučanja. Program bomo izpeljali v Smučarskem centru Cerkno.

1. razred: od 7. do 11. februarja
  2. razred: od 11. do 15. februarja

Za učence 8. razreda bo v Bohinju – Ribčev Laz organiziran ŠPORTNO-NARAVOSLOVNI TEDEN, od 20. do 24. 9. 2021.

Starši, ki bi imeli težave s plačilom, bodo lahko v skladu s Pravilnikom o subvencionirani šoli v naravi uveljavljali subvencijo.

(Skupno 1.353 obiskov, današnjih obiskov 1)