V tednu od 16. do 22. 9. se obeležuje Evropski teden mobilnosti, najbolj razširjeno kampanjo za trajnostno mobilnost na svetu, ki poteka letos pod sloganom Varčne poti.

Tudi učenci PŠ Vreme so, po načelu trajne mobilnosti, pripomogli k spremembi potovalnih naved ter se v sredo v šolo odpravili peš. V spremstvu staršev, starih staršev in učiteljic so v šolo prišli iz smeri Gornjih in Dolnjih Vrem, Vremskega Britofa, Škofelj in Famelj. Pot v šolo je bila ta dan zabavna, sproščujoča pa tudi varna, za kar so poskrbeli spremljevalci.

Namen akcije je bil uspešen, saj smo z zdravim načinom gibanja, pripomogli k manj prometno obremenjenem okolju.

Prireditev ob materinskem dnevu

V sredo so učenci PŠ Vreme obeležili poseben dan, ki ga vsi cenimo in spoštujemo – materinski dan. Na prireditvi, ki...