Skoči na glavno vsebino

Podčetrtek, začetek junija, 2023; velika gruča otrok je prišla v jedilnico, eden za drugim, s pričakovanjem njihovega delovanja. Seveda še nekaj tovarišic. Skupine so se tiho posedle in presenetljivo delovale zelo odraslo (čeprav odraslost še zdaleč ne pomeni kulture). Neverjetno, kaj vse se da doseči, ko ima stroka srce, čuten odnos in seveda tudi vzgojni. Otroci – tretji razredi (takšen podatek sem dobil) so bili v jedilnici resnično za vzor. Strpno čakanje v vrsti, hitra pomoč tovarišic so delali čudeže. 

Prav je, da so otroci komunikativni, glasni, navihani, da se prerivajo, a vaši … popolno nasprotje. Poklon vsakemu od njih, seveda tudi tovarišicam, vodstvu. Dokazali ste, da je lahko tudi drugače. Šola Divača.💝
 
Tudi v bazenih vzorno opravljanje nalog, sodelovanje, pomoč.
 
Ne samo meni, tudi ostalim ste bili vzor in tema naših pogovorov so bili velikokrat ravno vaše skupine. Z Društvom diabetikov iz Velenja smo bili na okrevanju (55 članov).
 
Vse dobro na poslovni, kot tudi poklicni poti, malim nadobudnežem pa velik objem.🍀
 
Stojan Knez, Velenje

Ste že prebrali?

Izposoja računalnikov

Izposoja računalnikov

Objavljen je drugi javni poziv za brezplačni dostop do računalniške opreme, kjer lahko v korakih preverite, kako do...

Planinski tabor pod Storžičem

Planinski tabor pod Storžičem

Letošnji planinski tabor, ki ga je organiziralo Planinsko društvo Sežana, je potekal med 8. in 12. julijem na zahodnem...

Počitniško varstvo

Počitniško varstvo

Poletje je že tu in s tem tudi čas počitnic, ko se otroci najraje zabavajo in uživajo v brezskrbnih dneh. Za starše pa...

Dostopnost