Skoči na glavno vsebino

Na podružnični šoli Vreme se je v torek odvijala zaključna prireditev, ki so jo učenci pripravili za starše, stare starše, bodoče prvošolce in ostale obiskovalce. Predstavili so se s plesom, rajalnimi igrami, deklamacijo, znanjem angleškega in italijanskega jezika, kamišibaj pravljico ter igro Pod medvedkinim dežnikom. Za najmlajše obiskovalce so pripravili tudi ustvarjalno delavnico.

Druženje je minilo v sproščenem vzdušju in veselem pričakovanju počitnic.

učiteljice mentorice Katja, Andreja, Petra P. P.,                                                                                                                               Petra R., Alma, Monika Š.

Ste že prebrali?

Pust, pust, krivih ust

Pust, pust, krivih ust

Današnji pustni torek je bil ustvarjalno pisan in igriv. V šolo so navsezgodaj zjutraj prihajale nasmejane maškare v...

Teden pisanja z roko

Teden pisanja z roko

Naša šola je tudi letošnjem šolskem letu ponovno sodelovala v projektu Teden pisanja z roko, ki je potekal od 22. do...

Prihod dedka Mraza

Prihod dedka Mraza

Veseli december je tu, mesta so čudovito okrašena z lučkami in praznično vzdušje se je naselilo vse okrog nas. Za naše...

Dostopnost