Hura! Pa smo tu. V poletni šoli v naravi v Mladinskem zdravilišču in letovišču na Debelem Rtiču. Izbrali smo si čudovito lokacijo tik ob morju, v senci edinstvenega mediteranskega parka z blagodejno klimo, kjer se bomo poleg udejstvovanja na številnih športnih aktivnostih posvetili predvsem intenzivnemu plavanju pod mentorstvom odličnih vaditeljev, ki so nas že danes pošteno ogreli in pripravili na vse plavalne užitke v prihodnjih dneh. To so Borut, Tamara, Roman in simpatičen mladenič s Portugalske.

Da nam pred in po plavanju ni bilo dolgčas, pa so poskrbele učiteljice Lidija, Tanja, Monika in Nataša.

Zvečer nas je čakal še sprehod, igra na igrišču in seveda počitek v lepo pripravljenih sobah, kjer so se že stkale nove prijateljske vezi. Kdo ve, kaj vse nas še čaka. O tem pa morda jutri… Do takrat pa lep pozdrav vsem, ki nas že pogrešate.

Ste že prebrali?

Osmi Teden pisanja z roko

Osmi Teden pisanja z roko

Tudi letos smo na podružnični šoli Vreme obeležili Teden pisanja z roko, s katerim se ozavešča pomen ohranjanja...

Pohod po Poti vodnih zakladov

Pohod po Poti vodnih zakladov

V nedeljo, 23. 1. 2023 je planinsko društvo Sežana organiziralo pohod za šolsko mladino po Poti vodnih zakladov- "V...

Naši košarkarji področni prvaki

Naši košarkarji področni prvaki

V četrtek je v Sežani potekalo področno prvenstvo v košarki za starejše dečke. Naši košarkarji so zmagali obe tekmi in...