Učenci 7. razreda so se v četrtek, 14. aprila, podali na pot raziskovanja podzemnih poti reke Ljubljanice. Ogledali so si Planinsko jamo in se znotraj nje sprehodili do sotočja rek Pivke in Raka ter v jamskem okolju videli pravo človeško ribico. Sledila je vožnja preko Rakovega Škocjana do Cerkniškega polja, kjer so spoznali značilnosti kraških polj ter nastanek in hidrološke značilnosti Cerkniškega jezera. V četrtek, 5. maja, so Notranjsko podolje obiskali tudi učenci 9. razreda.

Zahvaljujemo se delavkam CŠOD Rakov Škocjan za odlično vodenje.

Ste že prebrali?

Pohod po Poti vodnih zakladov

Pohod po Poti vodnih zakladov

V nedeljo, 23. 1. 2023 je planinsko društvo Sežana organiziralo pohod za šolsko mladino po Poti vodnih zakladov- "V...

Naši košarkarji področni prvaki

Naši košarkarji področni prvaki

V četrtek je v Sežani potekalo področno prvenstvo v košarki za starejše dečke. Naši košarkarji so zmagali obe tekmi in...