Minuli teden je v  Laškem potekalo strokovno srečanje ravnateljev in ravnateljic osnovnega in glasbenega šolstva. Na posvetu so bila podeljena tudi priznanja najzaslužnejšim. Med nagrajenci je bila tudi  naša ravnateljica Damijana Gustinčič. Zveza ravnateljev in pomočnikov ravnateljev Slovenije ji je podelila častitljivo priznanje ob 30-letnici ravnateljevanja.

Ob prejemu priznanja ji za dolgoletno predano, uspešno in strokovno delo  na 30-letni poti  ravnateljevanja čestitamo tudi učenci, učitelji in ostali zaposleni na Osnovni šoli dr. Bogomirja Magajne v Divači ter želimo še veliko uspehov.

 

                                                                                                                   Nives Skuk                                                                                                                                               Predsednica Sveta zavoda

 

Ste že prebrali?

Naši košarkarji področni prvaki

Naši košarkarji področni prvaki

V četrtek je v Sežani potekalo področno prvenstvo v košarki za starejše dečke. Naši košarkarji so zmagali obe tekmi in...

Šolsko tekmovanje iz geografije

Šolsko tekmovanje iz geografije

V torek, 15. 11. 2022, je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz geografije. Tekmovanja se je udeležilo enajst učencev...