Skoči na glavno vsebino

Minuli teden je v  Laškem potekalo strokovno srečanje ravnateljev in ravnateljic osnovnega in glasbenega šolstva. Na posvetu so bila podeljena tudi priznanja najzaslužnejšim. Med nagrajenci je bila tudi  naša ravnateljica Damijana Gustinčič. Zveza ravnateljev in pomočnikov ravnateljev Slovenije ji je podelila častitljivo priznanje ob 30-letnici ravnateljevanja.

Ob prejemu priznanja ji za dolgoletno predano, uspešno in strokovno delo  na 30-letni poti  ravnateljevanja čestitamo tudi učenci, učitelji in ostali zaposleni na Osnovni šoli dr. Bogomirja Magajne v Divači ter želimo še veliko uspehov.

 

                                                                                                                   Nives Skuk                                                                                                                                               Predsednica Sveta zavoda

 

(Visited 3 times, 1 visits today)

Ste že prebrali?

Uspehi naših športnikov

Uspehi naših športnikov

STAREJŠI UČENCI MED 16 NAJBOLJŠIH ŠOL V KOŠARKIV četrtek, 16. 2. je v Divači potekal polfinalni turnir za starejše...

Dostopnost