Skoči na glavno vsebino

To, da imamo Slovenci kulturni dan, je naša slovenska posebnost. Običajno na ta dan kulturni hrami, galerije in muzeji  po Sloveniji odpirajo svoja vrata in vrstijo se številne prireditve v spomin našemu poetu Francetu Prešernu. A zaradi posebnih epidemioloških razmer bo tudi letošnji kulturni dan malo drugačen. Vseeno pa si želimo, da bi nas virtualna prireditev združila, bogatila in osrečila, nenazadnje so se učenci za to, da bi se imeli lepo, potrudili po svojih najboljših močeh.

Uživajte ob ogledu naše prireditve in likovnih del, ki so nastajali v zadnjem mesecu.

 

Ste že prebrali?

Juhuhu, pust je tu!

Juhuhu, pust je tu!

Pustni torek je privabil v šolo prav posebne učence. Po učilnici so poplesavale princeske, s črkami so se mučili...

Kulturni večer v Senožečah

Kulturni večer v Senožečah

Ker je 8. 2. dan namenjen kulturi, je prav, da smo se tudi z učenci spomnili na našega največjega pesnika, Franceta...

Novoletna poštica

Novoletna poštica

Učenci senožeške podružnične šole so pred novoletnimi počitnicami napisali več kot sto pisem in voščil. Praznično...

Dostopnost