Zadnji sneg je pobelil tudi senožeška polja, travnike in njive ter učencem narisal smeh na obraz. Še posebno živahen je bil minuli petek, saj so učenci prekinili vsakdanjo rutino učenja v šoli in dan preživeli na novozapadlem snegu. Bobi, lopate in vsa druga zimska oprema je končno prišla na svoj račun, ko so se otroci veselo spuščali po hribčku za šolo in kotalili kepe v snežene može. Rdeča lička na otroških obrazih pa govorijo, da je bil dan na svežem zraku dobrodošla popestritev v času šolanja v posebnih razmerah. In kaj vse so počeli? Spodnji posnetek pove največ!

https://drive.google.com/file/d/1EJBi_QwnK3ebDa6tmDzlZRXaevX_hQNh/view?usp=sharing

 

 

 

 

 

Ste že prebrali?

Presenečenje uspelo

Presenečenje uspelo

V nedeljo, 4. 12. 22, smo se z dramskim krožkom v Senožečah z veseljem odzvali povabilu in s svojim nastopom...

Tehniški dan v Senožečah

Tehniški dan v Senožečah

Prvi decembrski ponedeljek je bil za nas nekaj posebnega, saj smo izdelovali praznično dekoracijo za našo šolo. Naše...