V četrtek, 9.9.2021 smo na naši šoli organizirali tekmovanje v krosu. V prekrasnem vremenu so učenci po razredih odšli proti letališču Gabrk pri Divači, kjer vsako leto izvedemo šolski kros. Na prizorišču so se učenci ogreli in pogledali progo.

Najprej so pretekli kros učenci in učenke prvih razredov, zanje je bil to prvi kros. Kros so pretekli vsi učenci do devetega
razreda. Medtem ko je komisija učiteljev športne vzgoje pregledala in uredila zapisnike, so učenci pomalicali in se pripravili na podelitev. Po končanem tekmovalnem delu je sledila podelitev priznanj za prva tri osvojena mesta najprej za prvo triado, nato ločeno za drugo triado in za tretjo triado.

Učenci so bili zelo motivirani in veseli, saj je kros potekal v naravi v krasnem vremenu. Pohvalili bi radi vse udeležence krosa za trud, posebej pa čestitke dobitnikom priznanj za prva tri mesta.

Danijel Malnar

Ste že prebrali?

Pohod po Poti vodnih zakladov

Pohod po Poti vodnih zakladov

V nedeljo, 23. 1. 2023 je planinsko društvo Sežana organiziralo pohod za šolsko mladino po Poti vodnih zakladov- "V...

Naši košarkarji področni prvaki

Naši košarkarji področni prvaki

V četrtek je v Sežani potekalo področno prvenstvo v košarki za starejše dečke. Naši košarkarji so zmagali obe tekmi in...