Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 9.9.2021 smo na naši šoli organizirali tekmovanje v krosu. V prekrasnem vremenu so učenci po razredih odšli proti letališču Gabrk pri Divači, kjer vsako leto izvedemo šolski kros. Na prizorišču so se učenci ogreli in pogledali progo.

Najprej so pretekli kros učenci in učenke prvih razredov, zanje je bil to prvi kros. Kros so pretekli vsi učenci do devetega
razreda. Medtem ko je komisija učiteljev športne vzgoje pregledala in uredila zapisnike, so učenci pomalicali in se pripravili na podelitev. Po končanem tekmovalnem delu je sledila podelitev priznanj za prva tri osvojena mesta najprej za prvo triado, nato ločeno za drugo triado in za tretjo triado.

Učenci so bili zelo motivirani in veseli, saj je kros potekal v naravi v krasnem vremenu. Pohvalili bi radi vse udeležence krosa za trud, posebej pa čestitke dobitnikom priznanj za prva tri mesta.

Danijel Malnar

(Visited 9 times, 1 visits today)

Ste že prebrali?

Tradicionalni slovenski zajtrk 2023

Tradicionalni slovenski zajtrk 2023

Začetek jeseni v Sloveniji prinaša okusno tradicijo – obeležitev Tradicionalnega slovenskega zajtrka, ki že trinajsto...

Mi smo živa dediščina

Mi smo živa dediščina

Ob praznovanju 20. obletnice UNESCO Konvencije o varovanju nesnovne kulturne dediščine, ki smo jo obeležili v okviru...

Dostopnost