Telefon: +386 5 7318 800
 

Nagovor ravnateljice ob začetku šolskega leta

Drage učenke in učenci, spoštovani starši,

z mislijo, da ste poletne počitnice preživeli prijetno, sproščeno in doživeto, vas ponovno z veseljem pričakujemo v naši šoli.

Novo šolsko leto začenjamo z željo, da bi nam zdravstvene razmere omogočale izvajanje pouka v šoli celo leto. Vsak posameznik  in vsi skupaj bomo z upoštevanjem napotkov zdravstvene stroke prispevali, da nam bo uspelo uresničiti naše cilje: ostati zdravi in z medsebojnim sodelovanjem v procesu učenja pridobivati nova znanja, veščine in spretnosti.

Pogumno, optimistično in z medsebojnim zaupanjem bomo tudi v razmerah, ko se srečujemo s številnimi prilagoditvami življenja in dela, uspeli doseči zastavljene cilje in ohraniti skrb za sočloveka ter širše skupnosti.

V prihajajočem šolskem letu vam želimo vse dobro, predvsem pa zdravja. Učitelji in vsi zaposleni na šoli se bomo skupaj z vami, dragi učenci, spoštovani starši, trudili za čim bolj varno in spodbudno  šolsko okolje.

 

Lepo vas pozdravljamo,

ravnateljica Damijana Gustinčič s kolektivom šole.

 

(Skupno 226 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 

Deli