Telefon: +386 5 7318 800
 
 
 

Najnovejši prispevki

 • Vabilo na novoletno prireditev

  Vabilo na novoletno prireditev

  Več →
   
 • Miklavževanje v Divaški jami

  Miklavževanje v Divaški jami

  Jamarsko društvo Gregor Žiberna Divača je v soboto, 3. decembra 2016 v Divaški jami organiziralo že enajsto tradicionalno Miklavževanje. Kulturni program za obiskovalce so pod mentorstvom Lidije Uršič pripravili najmlajši […]

  Več →
   
 • Mladi kuharski mojstri popestrili dan slovenske hrane

  Mladi kuharski mojstri popestrili dan slovenske hrane

  V petek, 18. novembra so mladi kuharski mojstri popestrili Tradicionalni slovenski zajtrk in dan slovenske hrane s prvo aktivnostjo projekta Kuhnapato, s sloganom:  Otroci otrokom pripravimo zdravo tradicionalno slovensko kosilo! […]

  Več →
   
 • Tradicionalni slovenski zajtrk

  Tradicionalni slovenski zajtrk

  Tudi na naši šoli smo v petek, 18. novembra, na dan, ko Slovenija obeležuje dan slovenske hrane, že peto leto po vrsti izvedli Tradicionalni slovenski zajtrk z lokalno pridelanimi živili: […]

  Več →
   
 • Obiskal nas je Čarovnik Ujtata

  Obiskal nas je Čarovnik Ujtata

  Prejšnji teden je pouk slovenščine v prvem razredu v Senožečah prekinil nenapovedan glas čarovnika Ujtata, ki je prvošolce vabil k nakupovanju na svoji tržnici. Učence je takoj zaskrbelo, saj pri […]

  Več →