Učenci 4. in 5. razredov smo se na povabilo učiteljice Petre Pugelj z veseljem vključili v projekt Nacionalnega meseca skupnega branja, ki poudarja povezanost med umom in telesom, med gibanjem, športom in duševnim razvojem.
Družili smo se med poukom in v prostem času in branje in gibanje želeli povezati s sprostitvijo. K branju smo povabili poleg učiteljev na naši šoli, tudi našo ravnateljico in pomočnico ravnateljice. Mesec skupnega branja smo zaključili z obljubo, da bomo še naprej drug drugemu brali, za vas pa smo pripravili filmček, v katerem boste videli le drobec delavnic, ki smo jih skozi ves mesec izvajali. Vljudno vabljeni k ogledu.

 

Ste že prebrali?

Osmi Teden pisanja z roko

Osmi Teden pisanja z roko

Tudi letos smo na podružnični šoli Vreme obeležili Teden pisanja z roko, s katerim se ozavešča pomen ohranjanja...

Pohod po Poti vodnih zakladov

Pohod po Poti vodnih zakladov

V nedeljo, 23. 1. 2023 je planinsko društvo Sežana organiziralo pohod za šolsko mladino po Poti vodnih zakladov- "V...

Naši košarkarji področni prvaki

Naši košarkarji področni prvaki

V četrtek je v Sežani potekalo področno prvenstvo v košarki za starejše dečke. Naši košarkarji so zmagali obe tekmi in...