Telefon: +386 5 7318 800
 

Športni teden v Planici

Planica, Planica, snežena kraljica!

Pa smo jo dočakali tudi tisti, ki nismo ravno športni navdušenci. Mogočna in veličastna, naša. Tudi v času, ko skakalnice in letalnica samevajo, si je z malo domišljije moč predstavljati pogum tistih, ki se po njih spustijo. Za nas je bil podvig že vzpon po skoraj tisoč stopnicah na vrh letalnice, s katere čudovit razgled je pomiril naša zadihana pljuča.

Po izdatni in okusni večerji smo strumno zakorakali v zasnežen rob Triglavskega narodnega parka, enega izmed enastih naravnih parkov v Sloveniji, in skoraj osvojili dolino Tamar. V popolni temi, v soju marčevske noči smo se odpravili k nočnemu počitku.

Več o lepotah doline Tamar in o tem, kako redek je lahko zrak na Tromeji, pa v naslednjem javljanju.

Za OŠ Divača iz Planice TANJANJA Z OSMOŠOLCI

(Skupno 74 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 

Deli